درمورد ادبیات و هنر نوشته ای برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان “5000 جلد کتاب به زندان جیرفت اهدا شد” که پیشتر بدان میپردازیم.

کد خبر:

‘; $.ajax(); } perform ShowPopup(layer, obj)

به نوشته ایرنا، اکبر صالحی روز چهارشنبه در بازدید از کتابخانه مشارکتی تربیت زندان جیرفت با اشاره به اینکه کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه نیازمند ایجاد محیط خوب آموزشی اخلاقی و تربیتی است، اضافه کرد: تکمیل این کتابخانه می تواند نقش بسزایی در اصلاح زندانیان داشته باشد.
وی تصریح کرد: بسیاری از مددجویان ناخواسته گرفتار زندان می شوند به همین باعث باید فضایی ممکن شود که زندانیان به توجه به محدودیت بهره برداری از فعالیت های اجتماعی خارج از زندان، احساس یاس و ناامیدی نداشته باشند و در بازگشت از زندان به زندگی عادی خود بازگردند.
وی عنوان کرد: برای رسیدن این کتابخانه به مهم های کتابخانه های عمومی ضروری است تا به ابزارهای و نیروی انسانی خوب تجهیز شود.
مدیرکل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت گفت: با استناد به فعالیت هایی که زندان جیرفت در اصلاح مردم زندانی انجام می دهد در صدد هستیم تا کتاب های بیشتری را در عرصه های تربیتی و حقوقی به این زندان اهدا کنیم.
شهرستان جیرفت با 308 هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع است
خبرنگار: هادی شفیعی ** انتشاردهنده: روح الله صائب*
7450/6003

انتهای پیغام /*

امیدواریم نوشته “5000 جلد کتاب به زندان جیرفت اهدا شد” مورد قبول علاقه مندان به ادبیات وهنر قرار گرفته است.