در اینجا جریان کوتاهی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان “فال هر روزه سه شنبه 31 مرداد 96 فال روز تولد امروز 31 مرداد 1396” که پیشتر بدان میپردازیم

سایت تفریحی پیشوک » برای مشاهده ی فال هر روزه روز تولد خود ، پیشتر این نوشته با ما همراه باشیدفال روزانه

فال هر روزه متولدین فروردین ماه

امروز با این که نیت های خوبی در سر دارید شدیدا احساس بی قراری می کنید. نمی توانید آرام بگیرید، چونکه نهایتا بدین شکل مطرح شده است که اورانوس نا آرام نمی خواهد سیاره ی اساسی شما را که مریخ است به حال خودش بگذارد. این فعل و انفعالات کهکشانی امکان دارد شما را به دام عصبانیت بکشاند. از این تحریک پذیری که دچار آن شده اید نفعی به شما نمی رسد، پس بگذارید همه بدانند که چه قدر حساس هستید، با اینحال حواس تان باشد که به حد و حدود آن ها تجاوز نکنید و نگذارید همه چیز بدتر شود. اکنون بهترین توصیه این است که انرژی آتشین خود را به کار معطوف کنید.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین اردیبهشت ماه

امروز امکان دارد پیرامون ی اختلافات شدیدی که در یک رابطه اتفاق افتاده قضاوت اشتباه کنید. به غلط فکر می کنید که قادر اید تنها با یک حرکت جادویی به همه ی مشکلات انتهای دهید. با اینحال باید بدانید که اختلافات بوجود آمده را نمی توانید به این راحتی ها رفع کنید. باید راهکاری در پیش بگیرید تا حریق پایین خاکستر شعله ور نشود، مثلاً قادر اید ریشه ای به موضوع بنگرید و با افرادی که دوست شان دارید مهربان تر و نرم تر باشید. یادتان نرود که به دیگران احترام بگذارید، همان شکلی که که انتظار دارید آن ها به شما احترام بگذارند.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین خرداد ماه

به طرز ناموفقی تلاش می کنید تا آن چه را که دیگران به روشنی در حرکات و رفتار شما می بینند انکار کنید، با اینحال حقیقت این است که اعمال شما آشکارا نیت های تان را برملا می سازد. انکار این موضوع تنها وقت تلف کردن است، پس خوب است بدون این که مقاومت کنید پیامد کارهای تان را بپذیرید. باید آن چه را در فکرتان می گذرد با دیگران به اشتراک بگذارید و حقیقت را پنهان نکنید، برخی از اطرافیان تان حق شان است که تمام موضوع را بدانند. وقتی همه چیز را گفتید با فیدبک های خوبی مواجه خواهید شد که شما را شگفت زده می کند.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین تیر ماه

امروز این توانایی را دارید که بهترین های تان را به نمایش بگذارید، با اینحال یادتان باشد که نیازی ندارد دست به اغراق و بزرگنمایی بزنید. غلو نکنید، چونکه دیگران این حرکت شما را نوعی نشانه ی عدم امنیت خواهند دید. اگر درمقایسه با حقیقت خود آگاه باشید و زیاده روی نکنید قادر اید بدرخشید.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین مرداد ماه

امروز نهایتا بدین شکل مطرح شده است که با دو رویه ی دارای اختلاف روبرو هستید. ترس از آسیب پذیری باعث می شود تا نصفی از روز را با احساس خجالت دست و پنجه نرم کنید. اکنون ماه به نشانه ی شما بازگشته است، بدین خاطر احتیاطی که در ابتدای روز داشتید کم کم به رفتاری مثبت تر و اجتماعی تر مبدل خواهد شد. نیازی ندارد که دلیل تغییر رفتارتان را به کسی شرح دهید، تنها آن کاری را انجام دهید که فکر می کنید درست است و بگذارید که عشق و دوستی راهنمای شما باشد.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین شهریور ماه

اگر چه تصمیم ندارید که همه چیز را رو کنید، با اینحال قصد دارید بخشی از احساسات تان را به نمایش بگذارید. با اینحال یادتان باشد که این عمل می تواند شما را در یک موقعیت غیر منتظره قرار دهد و نقاط ضعف تان را آشکار نماید. بدانید که با این رفتار چیزی به دست نخواهید آورد، همه چیز خودش به طرز طبیعی و در لحظه خوب اتفاق می افتد. اکنون باید به رویاهای تان توجه کنید تا مسیر آتی را به شما نشان دهند.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین مهر ماه

می دانید که اگر اکنون پیرامون ی یک مسئله ویژه سکوت کنید قادر اید برنامه های تان را پیش ببرید، با اینحال وقتی دوستان و آشنایان تان از شما سؤال می پرسند دیگر نمی توانید مهر خاموشی بر لبان تان بزنید. حواس تان باشد که آن ها را تا چه حد در جریان امور قرار می دهید، یعنی پیش از این که چیزی بگویید باید به همه ی جوانب فکر کنید. یادتان باشد حرفی را که زده شده نمی توانید پس بگیرید، پس حواس تان جمع باشد.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین آبان ماه

نیازی نیست دنبال سرگرمی بگردید، امروز اطرافیان تان تفریحات فراوانی تدارک دیده اند که شما را هم به آن ها دعوت خواهند کرد. این اجازه را دارید که کمی از انجام کارهای روزمره فارغ شوید، با اینحال یادتان باشد که باید اصلی ترین وظایف تان را هر طور شده انجام دهید و بعد به تفریحات تان هزینه کنید. برخی چیزها دوری ناپذیر است، کارهای نیمه تمام که خودشان انجام نمی شوند، شما باید به آن ها رسیدگی کنید. اگر امروز تعهدات بنیادی خود را نادیده بگیرید امکان دارد فردا برای تان سخت درست شود. سعی کنید مسئولیت پذیر باشید، این رفتار به نفع شماست.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین آذر ماه

مکررا به فکر مسافرت و گردش هستید، به همین خاطر نمی توانید به موقعیت موجود پایبند بمانید. نمی دانید چه قدر قادر اید صبر کنید تا لحظه عملی کردن نقشه های تان فرا برسد. باید بدانید که برای ارضای این حس نیازی نیست حتماً به یک مسافرت دور و دراز بروید. به خاطر ماجراجویی نباید امنیت خود را به هشدار بیندازید. باید راهی پیدا کنید تا بدون به هم زدن اوضاع حاضر به هیجانی که قصد دارید دست پیدا کنید.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین دی ماه

اکنون باید یک نمایش حسابی ترتیب دهید تا همه بفهمند که وقتی مسئله شادی و تفریح به اشتراک است تا چه اندازه قادر اید جدی باشید. پیش از این که با دوستان یا خانواده به خوش گذرانی بروید باید اول از همه یک برنامه ی دقیق تدارک مشاهده نمائید. با این وجود اوضاع حاضر در حال تغییر است و ممکن است مجبور شوید برنامه های تان را کمی دست کاری کنید. برای این که به لذت های مورد نظر دست پیدا کنید می بایست از خودتان انعطاف پذیری نشان دهید.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین بهمن ماه

اکنون تصمیم دارید که زندگی تان را ساده تر کنید، با اینحال متأسفانه روابط تان با دیگران بد جور پیچ و تاب خورده است. امکان دارد با دیگران اختلاف نظر داشته باشید، ام اهیچ راهی هم برای برون رفت از این موقعیت به نظرتان نمی آید. اگر این موضوع را نادیده بگیرید فشار بیشتری به شما وارد می شود. نباید تنها خودتان حرف بزنید و خواسته های تان را بیان کنید، حتی گوش شنوا هم داشته باشید و به دیگران مهلت حرف زدن بدهید.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال هر روزه متولدین اسفند ماه

ممکن است دل تان بخواهد که کمی هم بدون فکر رفتار کنید، با اینحال یادتان باشد که امروز به نفع تان است که از سرعت خود بکاهید و سلامت مسیر را بر هم نزنید. برنامه ای که ترتیب داده اید بسیار سخت گیرانه به نظر می رسد و علاقه دارید که رفتاری غیر معمول را در عملی کردن آن در پیش بگیرید. باید یاد بگیرید که تعادل را برقرار سازید، هم به احساسات تان توجه کنید و هم به خاطر خلاقی که دارید

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

فال حافظ شیرازی

برای گرفتن فال حافظ ابتدا نیتی در فکر و قلب خود متصور شوید سپس صلواتی ختم نمایید و حافظ را به عزیز ترین کسش یعنی خداوند قسم دهید که آن چه خیر و مصلحت است برای شما نمایان نماید. برای گرفتن فال حافظ ( اینجا ) کلیک کنید.

نمکستان , سایت نمکستان , http://namakstan.net

منبع : http://namakstan.internet/33043-daily-fal.html

امیدواریم از خواندن جریان کوتاه “فال هر روزه سه شنبه 31 مرداد 96 فال روز تولد امروز 31 مرداد 1396” نهایت لذت را برده باشید.