درمورد نویسندگی نوشته ای برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان “ابزار چاپ جریان کوتاه در مکانهای عمومی” که پیشتر بدان میپردازیم.

ابزار‌های فرصت‌دهی یکی از کارآمدترین سیستم‌های اتوماسیون اداری‌ست که ارگانهایی که مراجعین متعددی دارد، بکار گرفته می‌شود. این دستگاهها را یقینا شما هم در زمان مراجعه به بانکها دیده‌اید.

اکنون فرض کنید که به بانک رفته‌اید و برای انجام کارتان باید مدتی توی صف بایستید. در طول این مدتی ممکن است قادر باشید با تلفن همراه خود کمی بازی کنید یا از ابزار آبسردکن آبی بنوشید یا در و دیوار را بنگرید. در نتیجهً دقایقی که شما در این قسم مکانها به انتظار می‌گذرانید اوقات مرده شمرده می‌شوند. با اینحال فرضیه یک مخترع که دلیل شده که شما این دقایق را به شکل بهتری سپری کنید. و جریان کوتاه بخوانید

به‌رایگان جریان بخوانید.

کریستف سیبیود ابزاری ساخته که به شما براساس مدت زمانی‌ که باید توی صف بایستید یک جریان کوتاه عرضه می‌دهد. این ابزار که هزاران جریان کوتاه از نویسندگان مختلف را در خود ذخیره دارد، براساس مدت لحظه انتظار شما داستانهای ۳ یا ۵ یا ۸ دقیقه‌ای و یا ده دقیقه‌ای را روی کاغذهای حرارتی  (کاغذهای قبض رسید دستگاههای خودپرداز) برای شما پخش می‌کند و شما میتوانید از وقتی که قراراست بی ثمر تلف شود استفاده بهتری ببرید و رنج انتظار را متوجه نشوید.

مخترع این فرضیه که استارت‌آپش با استقبال مسئولین شورای شهر گرونوبل مواجه شده برنامه ریزی شده است در مکانهایی مانند بانکها و ادارجات دولتی، دفاتر توریستی و کتابخانه‌ها مورد بهره برداری قرار گیرد.

یک انتشارات مشهور فرانسوی هم هزینه تولید انبوه این ابزار را تقبل کرده است. و در ازای عرضه ابزار به ارگانهای مختلف مبلغی را دریافت می‌نماید.

سیبیود بانی این استارت‌آپ در گفتگو با فرانس پرس بیان می کند:

به هشدار افتادن فرهنگ مکتوب و نوشتاری در دوران ما یک موضوع جدیست. اینروزها که مردم عادت دارند همه‌چیز را بصورت دیجیتالی در موبایلهای هوشمند خود ذخیره کنند، فرهنگ مکتوب در معرض انقراض قرار گرفته و دیگر کسی دل و دماغ کتاب خواندن را ندارد. بهانه اصلی من برای تولید این ابزار نیز همین موضوع بود. اگر داستانهای عرضه شده به مخاطب برایش دلنشین باشد ایشان به خرید کتاب و خواندن دیگر کارهای این نویسنده ترغیب خواهد شد.

این مخترع فرانسوی که فرضیه تولید این ابزار را از یک ابزار فرآوری شکلات اتوماتیک گرفته بیان می کند که این ابزار با محیط زیست نیز سازگار است، چراکه داستانهای آن روی کاغذهای حرارتی پخش می‌شود (که توانایی ماندگاری دایمی ندارند) و فرد نمی‌تواند این کاغذها را پیش خود نگه دارد چراکه نوشته‌های روی آن بعد از مدت کوتاهی محو خواهند شد. از اینرو مجبوراست این کاغذها را در ظرف مخصوصی بریزد تا ما آنهارا مجددا بازیافت کنیم و داستانهای تازه دیگری روی آن بنویسیم!

امیدواریم نوشته “ابزار چاپ جریان کوتاه در مکانهای عمومی” مورد قبول علاقه مندان به نویسندگی قرار گرفته است.